Wyślij wiadomość
Dom
Produkty
Pokaz VR
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Cangzhou Junxi Group Co., Ltd.
Dom

Cangzhou Junxi Group Co., Ltd.

Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Certyfikaty
Jakość produktu jest bardzo dobra, cena jest rozsądna, szef jest bardzo przyjazny, nie może się doczekać kolejnej współpracy

—— Sara

Jak na naszą pierwszą współpracę serwis tego producenta jest bardzo dobry. Szybkość dostawy produktu jest szybka, a kontrola jakości bardzo surowa

—— Lisa

Im Online Czat teraz

Cangzhou Junxi Group Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Cangzhou Junxi Group Co., Ltd.
Nasz zakład wystawa Dostawa towarów Nasz zespół
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Ilość pracowników : 30~50
Coroczne wyprzedaże : 7000000-8000000
Rok założenia : 2014
pc Export : 80% - 90%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół

Nasza firma produkuje i eksportuje wszelkiego rodzaju łączniki rur ze stali węglowej. Nasze miasto Cang Zhou jest rodzinnym miastem łączników rur ze stali węglowej.Eksportowaliśmy do wielu krajów, takich jak Rosja, Egipt, Malezja, Indie, Turcja, Indonezja, Jordania itp.

Teraz co miesiąc eksportujemy ponad 50 łączników rurowych do kontenerów.Zgodnie z wymaganiami klienta dostarczamy okucia różnej jakości.Pomagasz także naszym klientom w sprawdzaniu towarów, wysyłaniu towarów i sporządzaniu dokumentów odprawy celnej.Klienci nie muszą więc przyjeżdżać do Chin w celu kontroli i wysyłki.

Poza tym nasza firma jest producentem maszyn do montażu rur, takich jak kolanko do formowania na gorąco, kolano do formowania na zimno, maszyna do długiego gięcia, maszyna do formowania na zimno tee, maszyna do rozszerzania rur, maszyna do znakowania, maszyna do podgrzewania średniej częstotliwości, maszyna redukcyjna, nasadka maszyna, śrutownica, maszyna do cięcia, ukosowarka, prasa hydrauliczna, tokarka CNC, wiertarka, walcarka do pierścieni.

Od ponad 10 lat koncentrujemy się na dopasowywaniu maszyn.I eksportowaliśmy do wielu krajów, takich jak Rosja, Egipt, Malezja, Indie, Turcja, Indonezja itp.Mamy zagraniczne biuro w Bombaju w Indiach.Nasz marketingowiec i technik pozostają za granicą przez 7-8 miesięcy każdego roku w celu obsługi posprzedażowej.Gwarancja na maszynę wynosi jeden rok.Jeśli maszyna naszych klientów ma problem, nasz pracownik obsługi posprzedażnej przyjdzie i pomoże rozwiązać problem tak szybko, jak to możliwe.

Mamy jeden zespół 11 profesjonalnych techników w zagranicznym biurze do instalacji i obsługi posprzedażnej (pięciu z nich ma ponad 10-letnie doświadczenie techniczne. Trzech z nich ma ponad 20-letnie doświadczenie techniczne).Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. profil firmy 0

Aby zapewnić jakość i stabilność maszyny, używamy najbardziej zaawansowanego sprzętu do produkcji i testowania, w tym miernika laserowego CO2, szlifierek CNC, lustra skanującego, stabilnego emulatora mocy o zmiennym napięciu AC, systemu ostrości.Używamy pomieszczenia pomiarowego termostatu, trójwymiarowego przyrządu pomiarowego, dynamometrów laserowych, mostka cyfrowego i najnowocześniejszego sprzętu do sprawdzania jakości i wydajności naszego przemysłowego sprzętu laserowego na każdym etapie produkcji, aby zapewnić nasze cięcie laserowe Maszyna, maszyna do grawerowania laserowego, maszyny do znakowania laserowego i inna jakość sprzętu i stabilna wydajność.

Dostarczamy klientom niedrogie, wysokiej jakości maszyny.W celu osiągnięcia przewag azjatyckich, pełnych korzyści pod względem jakościowym i kosztowym, zakup kluczowych podzespołów z Niemiec i Stanów Zjednoczonych oraz produkcja i wytwarzanie w Chinach.Mamy najlepszy łańcuch dostaw w Chinach i producentów części oraz solidne wyniki w zakresie jakości i innowacji, aby udowodnić, że nasza 17-letnia wydajność maszyny.

Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. profil firmy 1

Jakość produktu i dobra reputacja, nasze produkty to nie tylko udana sprzedaż w Chinach i zostały wyeksportowane do ponad 120 krajów i regionów na świecie, w tym: Niemcy, Japonia, Włochy, Rosja, Japonia, Korea Południowa, Turcja, Brazylia , Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska i inne kraje, produkty są bardzo mile widziane i chwalone.

Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. profil firmy 2

 

 

 

Dostarczamy towar na czas i bezpiecznie

Szczegóły kontaktu
Cangzhou Junxi Group Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Darcy Dong

Tel: 0086 18632745010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)