Wyślij wiadomość
Dom
Produkty
Pokaz VR
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Cangzhou Junxi Group Co., Ltd.
Dom ProduktyŁączniki rurowe bez szwu

Łączniki rurowe bez szwu Kolanko ASME bez szwu ze stali węglowej

Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Certyfikaty
Jakość produktu jest bardzo dobra, cena jest rozsądna, szef jest bardzo przyjazny, nie może się doczekać kolejnej współpracy

—— Sara

Jak na naszą pierwszą współpracę serwis tego producenta jest bardzo dobry. Szybkość dostawy produktu jest szybka, a kontrola jakości bardzo surowa

—— Lisa

Im Online Czat teraz

Łączniki rurowe bez szwu Kolanko ASME bez szwu ze stali węglowej

Seamless Pipe Fittings ASME Seamless Buttweld Carbon Steel Elbow
Seamless Pipe Fittings ASME Seamless Buttweld Carbon Steel Elbow Seamless Pipe Fittings ASME Seamless Buttweld Carbon Steel Elbow Seamless Pipe Fittings ASME Seamless Buttweld Carbon Steel Elbow Seamless Pipe Fittings ASME Seamless Buttweld Carbon Steel Elbow

Duży Obraz :  Łączniki rurowe bez szwu Kolanko ASME bez szwu ze stali węglowej

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HUAWEI
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Stal węglowa
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 100 SZT.
Cena: 0.5-90 USD
Szczegóły pakowania: Drewniane pudełko
Czas dostawy: 20 dni
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T
Możliwość Supply: 100 SZTUK / MIESIĄC
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Bezspoinowe złączki kolankowe ASME ze stali węglowej materiał: Stal węglowa
Połączenie:: Do spawania Rozmiar:: 1 1/2 "-24"
Aplikacji:: Połącz rury Opakowanie:: Paleta drewniana
Standard złączek rurowych ze stali węglowej:: ASME, DIN, JIS Kod głowy:: Okrągłe
Technika: Formowanie na gorąco Nazwa: Bezspoinowe złączki kolankowe ASME ze stali węglowej
High Light:

bez szwu złączki zgrzewane

,

złączki zgrzewane doczołowo

ASME Bezszwowe złączki kolankowe ze stali węglowej Buttweld

Opis produktu:

Kolanko ze stali węglowej to jeden rodzaj bardzo przydatnego łącznika rurowego, który jest szeroko stosowany w różnych obszarach linii do transportu całej cieczy, gazu itp. Kolanko zgrzewane doczołowo ma wiele różnych standardów, takich jak amerykański standard, który jest najpopularniejszym typem standardowym na całym świecie Stal węglowa Rynek złączek rurowych, norma DIN to jeden typ normy niemieckiej, a także standard JIS Japan. Używamy maszyny do formowania na gorąco do produkcji kolan bez szwu przez długą historię, a po generowaniu i generowaniu ciężko pracujemy, a teraz maszyna do formowania na gorąco trzpienia została ulepszona i otrzymała dobre informacje zwrotne w produkcji kolanka ze stali węglowej.

Złączki rurowe ze stali węglowej
Produkt Kolano / trójnik 45/90/180 stopni / trójnik / czapka / reduktor / kolano
Rodzaj bez szwu / erw / pół-bez szwu 1D-100D
Grubość sch10, sch20, sch30, std, sch40, sch60, xs, sch80, sch100, sch120, sch140, sch160, xxs
Standard ASME B16.9 ASTM JIS DIN
Rozmiar 1/2 ”-120”
Obróbka powierzchniowa fazowanie, śrutowanie, znakowanie, malowanie według klienta wymaganie
Opakowanie torba z tkaniny i drewniane pudełko i paleta
Dostawa 10-15 dni

Pokaż produkt

Informacje o firmie:

Nasza firma jest producentem i eksporterem wszelkiego rodzaju łączników rur ze stali węglowej. Nasze miasto jest rodzinnym miastem łączników rur ze stali węglowej. Codziennie wiele pojemników z armaturą jest dystrybuowanych na całym świecie, takich jak Rosja, Egipt, Malezja, Indie, Turcja , Indonezja, Jordon i inne rynki zagraniczne. Nasza firma co miesiąc dostarcza około 50 elementów wyposażenia kontenerów. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę od zamówienia do dostawy.

Klasyfikacja:
Metodą produkcji można podzielić na system pchania, prasowanie, kucie, odlewanie i tak dalej.
Można go podzielić na normę krajową, standard elektryczny, standard statku, standard chemiczny, standard wodny, standard amerykański, standard niemiecki, standard japoński, standard rosyjski i tak dalej.
W zależności od promienia krzywizny można go podzielić na kolano o długim promieniu i kolano o krótkim promieniu. Kolano o długim promieniu odnosi się do zewnętrznej średnicy rury, której promień krzywizny jest 1,5 razy, to znaczy R = 1,5 d; Krótki promień kolanka oznacza, że ​​jego promień krzywizny jest równy zewnętrznej średnicy rury, tj. R = 1,0 d. (D to średnica kolanka, a R to promień krzywizny).
Według poziomu ciśnienia istnieje około 17 rodzajów, które są takie same jak amerykański standard rur: Sch5s, Sch10s, Sch10, Sch20, Sch30, Sch40s, STD, Sch40, Sch60, Sch80s, XS; Sch80, SCH100, Sch120, Sch140, Sch160, XXS; Najpopularniejsze to STD i XS.

Kolano bez szwu:

Różnorodne dane dotyczące kolanek bezszwowych ze stali węglowej, szeroko stosowane, tworzą dużą grupę przemysłową high-tech, mają bardzo szerokie perspektywy rynkowe i bardzo ważne znaczenie strategiczne. Dane rur kolankowych wysokociśnieniowych zgodnie z klasyfikacją standardową klasyfikację można podzielić w innowacyjne odmiany, ponieważ dysponujemy wyłącznie informacjami elektronicznymi bezczynnymi dla nowego typu pola danych, dumni z nowych danych dotyczących zużycia oprócz informacji elektronicznych poza głównymi danymi dotyczącymi zużycia.

Kolanko bez szwu ze stali węglowej bezproblemowa kolanko odporne na działanie powietrza, pary, wody i innych słabych środków erozyjnych i kwasowych, alkalicznych, solnych i innych chemicznych środków erozyjnych średnio korozyjnych. Znana również jako stal nierdzewna kwasowa. W praktyce stal odporna na słabe środki erozyjne nazywa się kolankiem tłoczącym ze stali nierdzewnej, a stal odporna na chemiczne działanie erozyjne nazywa się stalą kwasoodporną. Ze względu na różnicę w formacji chemicznej między nimi, ta pierwsza nie różni się od odporności chemicznej na korozję medium, te ostatnie są zasadniczo nierdzewne Kolanko tłoczące ze stali nierdzewnej zawierające CR łączy także wytrzymałość mechaniczną i duże wydłużenie, łatwe w obróbce i produkcji elementy, które mogą zaspokoić potrzeby architektów i projektantów konstrukcji.

Skontaktuj się ze mną:

Darcy Dong

Whatsapp / Wechat: 008615630731167

Guozhong International Limited

Szczegóły kontaktu
Cangzhou Junxi Group Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Darcy Dong

Tel: 0086 18632745010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)