Wyślij wiadomość
Dom
Produkty
Pokaz VR
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Cangzhou Junxi Group Co., Ltd.
Dom ProduktyŁączniki rurowe bez szwu

Łącznik rurowy bez szwu A234 WPB 90 stopni B16.9 ASME Łącznik rurowy bez szwu

Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Certyfikaty
Jakość produktu jest bardzo dobra, cena jest rozsądna, szef jest bardzo przyjazny, nie może się doczekać kolejnej współpracy

—— Sara

Jak na naszą pierwszą współpracę serwis tego producenta jest bardzo dobry. Szybkość dostawy produktu jest szybka, a kontrola jakości bardzo surowa

—— Lisa

Im Online Czat teraz

Łącznik rurowy bez szwu A234 WPB 90 stopni B16.9 ASME Łącznik rurowy bez szwu

Seamless Pipe Fitting A234 WPB 90 Degree B16.9 ASME Seamless Buttweld
Seamless Pipe Fitting A234 WPB 90 Degree B16.9 ASME Seamless Buttweld Seamless Pipe Fitting A234 WPB 90 Degree B16.9 ASME Seamless Buttweld

Duży Obraz :  Łącznik rurowy bez szwu A234 WPB 90 stopni B16.9 ASME Łącznik rurowy bez szwu

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: HUAWEI
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: 0,5 cala-60 cali
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 100 SZT.
Cena: negotaible
Szczegóły pakowania: DREWNIANE PUDEŁKO / DREWNIANE PALETY
Czas dostawy: 20 dni
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T
Możliwość Supply: 100 SZTUK / MIESIĄC
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: A234 WPB B16.9 ASME Bezproblemowa bezszwowa złączka rurowa 90 stopni Połączenie:: spoina czołowa
Rozmiar:: 0,5 cala-60 cali Aplikacji:: Podłącz złączkę rurową
Opakowanie:: plastikowy fime Standard złączek rurowych ze stali węglowej:: ASME, DIN, JIS
Kod głowy:: równa runda
High Light:

bez szwu złączki zgrzewane

,

złączki zgrzewane doczołowo

A234 WPB B16.9 ASME Bezproblemowa bezszwowa złączka rurowa 90 stopni

Opis produktu:

Kąt spawania wynosi zwykle od 0 do 37,5 stopnia. Posiadamy trójnik zgrzewany doczołowo ze stali węglowej i trójnik zgrzewany doczołowo ze stali stopowej. Teraz fabryka ma inny zakres rozmiarów i różną jakość dla wszystkich wymagań klientów. Abyśmy mogli spełnić wszystkie wymagania naszych klientów.

Złączki rurowe ze stali węglowej
Standard ASME B16.9 ASTM JIS DIN
Rozmiar 1/2 ”-60”
Obróbka powierzchniowa fazowanie, śrutowanie, znakowanie, malowanie zgodnie z wymaganiami klienta
Opakowanie torba z tkaniny i drewniane pudełko i paleta
Dostawa 10-15 dni

Pokaż produkt

Informacje o firmie:

Nasza firma jest producentem i eksporterem wszelkiego rodzaju łączników rur ze stali węglowej. Nasze miasto jest rodzinnym miastem łączników rur ze stali węglowej. Codziennie wiele pojemników z armaturą jest dystrybuowanych na całym świecie, takich jak Rosja, Egipt, Malezja, Indie, Turcja , Indonezja, Jordon i inne rynki zagraniczne. Nasza firma co miesiąc dostarcza około 50 elementów wyposażenia kontenerów. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę od zamówienia do dostawy.

Technologia bezszwowych kolanek:

Bezproblemowa technologia formowania kolanek ze stali węglowej polega na wyborze specjalnych części rur kolankowych maszyny pchającej, formy rdzeniowej i wyposażenia grzewczego, tak aby półwyrób formy w maszynie pchającej przesuwał się do przodu, w ruchu ogrzewania, rozszerzania i formowania zygzaka Gorąco pchając charakterystykę deformacji rur kolankowych opiera się na objętości przed i po plastikowej regule deformacji materiałów metalowych stwierdzono, że średnica kęsa rury, wybiera średnicę rury jest mniejsza niż średnica łączników rur kolankowych, poprzez proces deformacji kęsa kontroli modelu rdzenia, łuk jest aktywnym metalem punktowym, w przeciwieństwie do innych części przerzedzonych przez rozszerzanie, a następnie uzyskać jednolitą grubość ścianek złączek rurowych kolankowych. Technologia formowania złączek rurowych typu push ma cechy pięknego wyglądu, jednolitej grubości ścian i ciągłej pracy, odpowiednia do masowej produkcji, dlatego stała się podstawową metodą formowania stali węglowej, stali stopowej i kolanka ze stali węglowej, a także ap stosowane przy formowaniu niektórych standardowych łączników rurowych ze stali nierdzewnej. Metody podgrzewania procesu formowania obejmują ogrzewanie indukcyjne o średniej lub wysokiej częstotliwości (pierścień grzewczy może być wieloobrotowy lub jednoobrotowy), ogrzewanie płomieniowe i ogrzewanie odblaskowe pieca. Wybór metod ogrzewania zależy od zapotrzebowania na materiał formujący i statusu mocy decyzji.

Producenci kolan bez szwu

Bezproblemowa metoda formowania łokci:

1. Metoda kucia i prasowania: rozciągnij koniec lub część rury za pomocą kucia, aby zmniejszyć średnicę zewnętrzną. Powszechnie stosowane maszyny do kucia obejmują typ obrotowy, typ korbowodu i typ walca.

2. Metoda walcowania: na ogół bez trzpienia, odpowiednia do wewnętrznej okrągłej krawędzi grubej ścianki rury. Rdzeń jest umieszczany w tubie, a wałek służy do obróbki krawędzi.

3. Metoda tłoczenia: rozszerz koniec rury do wymaganego rozmiaru i kształtu za pomocą stożkowego rdzenia na prasie.

4. Metoda formowania gięcia: powszechnie stosowane są trzy metody, jedna metoda nazywa się metodą rozciągania, inna metoda nazywa się metodą tłoczenia, metoda trzeciej rolki, są 3-4 rolki, dwie rolki stałe, rolka regulacyjna, wyreguluj stała odległość rolki, gotowa rura jest wygięta.

5. Metoda łączenia: jedna polega na umieszczeniu gumy wewnątrz rurki i ściśnięciu jej stemplami, aby rurka wystawała i formowała; Inną metodą jest hydrauliczne wybrzuszanie, w którym ciecz jest napełniana na środku rury, a ciśnienie cieczy przepycha rurkę do pożądanego kształtu. Ta metoda jest stosowana w większości produkcji mieszków.

Skontaktuj się ze mną:

Darcy Dong

Whatsapp / Wechat: 008615630731167

Guozhong International Limited

Szczegóły kontaktu
Cangzhou Junxi Group Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Darcy Dong

Tel: 0086 18632745010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)