Wyślij wiadomość
Dom
Produkty
Pokaz VR
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Cangzhou Junxi Group Co., Ltd.
Dom ProduktyŁączniki rurowe bez szwu

Sus z gwintami męskimi Wspólna instalacja wodociągowa Ss 304 Nypel sześciokątny

Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Certyfikaty
Jakość produktu jest bardzo dobra, cena jest rozsądna, szef jest bardzo przyjazny, nie może się doczekać kolejnej współpracy

—— Sara

Jak na naszą pierwszą współpracę serwis tego producenta jest bardzo dobry. Szybkość dostawy produktu jest szybka, a kontrola jakości bardzo surowa

—— Lisa

Im Online Czat teraz

Sus z gwintami męskimi Wspólna instalacja wodociągowa Ss 304 Nypel sześciokątny

Sus Male Threads Joint Water Plumbing Ss 304 Hex Nipple
Sus Male Threads Joint Water Plumbing Ss 304 Hex Nipple Sus Male Threads Joint Water Plumbing Ss 304 Hex Nipple Sus Male Threads Joint Water Plumbing Ss 304 Hex Nipple Sus Male Threads Joint Water Plumbing Ss 304 Hex Nipple Sus Male Threads Joint Water Plumbing Ss 304 Hex Nipple

Duży Obraz :  Sus z gwintami męskimi Wspólna instalacja wodociągowa Ss 304 Nypel sześciokątny

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CANGZHOU
Nazwa handlowa: JUNXI
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: Standard
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50000
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Paleta drewniana
Czas dostawy: 3-5 miesięcy
Zasady płatności: L / C, T / T
Możliwość Supply: 1000 ton / ton na miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Wielkość rury: Standard Rodzaj: Sprzęganie
Wysyłka : Paleta drewniana Materiał: Stal nierdzewna
Technika: Odlew Kształt: Równe / Zmniejszające
Imię: Złączka rurowa ze stali nierdzewnej 201304 Złączka rurowa SUS z gwintem zewnętrznym sześciokątnym zł Miejsce pochodzenia: Cangzhou, Chiny
Połączenie: Mężczyzna / Kobieta Możliwość Supply: 50000
High Light:

hydraulika ss 304 sześciokątna złączka

,

gwinty męskie ss 304 sześciokątna złączka

,

wodociągowa sześciokątna złączka ss

Złączki rurowe ze stali nierdzewnej 201304 SUS gwint męski złączka sześciokątna złącze wodne rura wodociągowa bez szwu łączniki rurowe

 

Opis produktu

 

SZYBKIE INFORMACJE
ROZMIAR (CALE) 1/4 3/8 1/2 3/4 1 1-1 / 4
MOQ (PEICES) 500
WAGA (g) 20 24 36 56 90 171
MATERIAŁ SUS 201 (SUS 304/316 można dostosować)

 

 

Klasyfikacja typu złącza

 

Szybkozłączka typu A Opis: Szybkozłączka typu A to męska głowa bez uchwytów do ciągnięcia po obu stronach.Połączenie na jednym końcu jest bezpośrednio zaciskane za pomocą żeńskiej główki za pomocą uchwytów, a złącze na drugim końcu jest połączone z gwintem wewnętrznym.

 

Szybkozłącze typu B prosty opis: Szybkozłącze typu B ma ucho na obu końcach, należy do żeńskiej głowy, jest połączone bezpośrednio z męską główką, drugi koniec to zewnętrzne połączenie gwintowe.

 

Szybkozłącze typu C Krótki opis: Szybkozłącze typu C, są dwa uszy, należy do kobiecej głowy, jest bezpośrednio przyklejony do męskiej głowy, drugi koniec jest bezpośrednio włożony do węża (skórzana rura), więc możesz nazwij również szybkozłączkę typu C do szybkozłączki do rur skórzanych lub do szybkozłączki węża.

 

Szybkozłącze typu D prosty opis; Szybkozłącze typu D to głowica żeńska z jednym zaczepem z każdej strony Szybkozłącze typu D nazywa się, ponieważ połączenie na jednym końcu jest szybkie i łatwe do demontażu bezpośrednio za pomocą połączenia karty pociąganej a połączenie na drugim końcu to połączenie z gwintem wewnętrznym.

 

Szybkie złącze typu E Krótkie wprowadzenie: Szybkozłącze typu E to męska głowa, zwykle jest używana z szybkim złączem z uszami w celu odtworzenia szybkiego połączenia i efektu szybkiego demontażu, jego koniec połączenia jest bezpośrednio sklejony z samicą Głowica, drugi koniec jest bezpośrednio włożony do rurki, wąż do środka.

 

Krótkie wprowadzenie szybkozłącza typu F: Szybkozłącze typu F to męska głowa, nie ma ciągnących uszu po obu stronach, więc jest zwykle używany z żeńską głową z ciągnącymi uszami, aby uzyskać efekt szybkiego demontażu i instalacji , więc jeden koniec jest bezpośrednio z żeńską główką z uszami ciągnącymi bezpośrednio zaciskającymi, a drugi koniec jest połączony z gwintem zewnętrznym

 

Wprowadzenie szybkozłącza typu DC: Szybkozłącze typu DC to głowa żeńska, ma ucho do pociągania po obu stronach, tylko jeden koniec połączenia to karta bezpośrednia, drugi koniec to forma wtyczki, to jest nowa wtyczka.

 

Szybkozłączka typu DP krótki opis: Szybkozłączka typu DP ponieważ jest to wtyczka w postaci wtyku, więc można ją również nazwać szybkozłączką, jest to złącze męskie tylko główkowe jest bezpośrednio kartą, drugi koniec jest blokowany.

 

Przedstawienie firmy


Cangzhou Junxi International Trade Co., Ltd.
Nasza firma produkuje i eksportuje wszelkiego rodzaju łączniki rur ze stali węglowej, bezszwowe łączniki rurowe, nasze miasto Cang Zhou city jest rodzinnym miastem łączników rurowych ze stali węglowej.Eksportowaliśmy do wielu krajów, takich jak Rosja, Egipt, Malezja, Indie, Turcja, Indonezja, Jordania itp.
O maszynie do montażu rur, mamy inny typ dla każdej maszyny. Mamy maszynę do formowania na gorąco, maszynę do formowania na zimno, maszynę do formowania na zimno, maszynę do ukosowania, maszynę do śrutowania itp. Gwarancja na maszynę wynosi jeden rok.Jeśli maszyna naszych klientów ma problem, nasz serwis posprzedażny przyjdzie i pomoże klientom rozwiązać problem tak szybko, jak to możliwe.

O maszynie do montażu rur, mamy inny typ dla każdej maszyny. Mamy maszynę do formowania na gorąco, maszynę do formowania na zimno, maszynę do formowania na zimno, maszynę do ukosowania, maszynę do śrutowania itp. Gwarancja na maszynę wynosi jeden rok.Jeśli maszyna naszych klientów ma problem, nasz serwis posprzedażny przyjdzie i pomoże klientom rozwiązać problem tak szybko, jak to możliwe.
Sus z gwintami męskimi Wspólna instalacja wodociągowa Ss 304 Nypel sześciokątny 0
 

Szczegóły kontaktu
Cangzhou Junxi Group Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Darcy Dong

Tel: 0086 18632745010

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)